Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7723"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Kapitola byla supr, jen me udivuje, ze si vic nerozvedla to stim pokojem ve kterem harry bydlel a dalsi harryho testovani ze strany radu.
Nádhera.Přímo žůžo kapča.Souhlasím s Bellou,H. a Berenikou protože jsem to pochopila úplně stejně jako Vruon.Moc se těším na pokračování.smiley
Facies exorat amorem = Krása si vyprošuje lásku (lat.citát)
super kapitolka. A k těm dvoum článkům prakticky se vším souhlasíms Vruonem. Harry se stkal s bohy, s těmi kdo drží ruce nad životem ostatních a tyky je Harry přece ten kdo má zabít Voldemorta - Vyvolený.
Super kapitola. Moc se těším na pokračování.
já sem stejnýho názoru jako Bella. o těch článcích bych napsala obdobně. jinak výborná kapitola a čím dřív budou další dvě tím lípsmileysmiley
Psat k těm článkům nemá cenu, jelikož jsem to pochopila stejně jako Vruon, takže rtychle další 2 kapitoly.smiley
Ty dva články spolu souvisí díky Harrymu první vysvětluje že ten znak je vlastně cejchem života, smrti atd a vlastně že se osoba s tímhle znakem musela setkat s bohem např smrti? A ta druhá zase mluví o bojovníkovy Smrti. Asi je to blbost ale za pokus to stálo pokud sem to trefil tak ty kapitolky k týhle povídce ;)

Jinak emenší výtka chápu že věštby ve většině povídek jsou podobně podrobné, ale ve věštbách nemají být zas až takový odrobnosti vlastně ta věžtba úplně popsala co se s Harrym stane a to by neměla měli by to být jenom nesrozumitelné útržky které v podstatě řeknou jenom to hlavní za milion let přijde bojovník povolaný bohy s obrovskou silou tečka nějak to zamotat do tý tajemný hatmatilky a je hotovo ;)

Jinak pěkný i když se toho tam moc neděje a na můj vkus se Harry jako obvykle prozradí moc brzy
24.01.2009 08:09:21
aknelinka
2
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one