Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8356"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pelarkia: Mocinky ti děkuji, tolik chvály si snad ani nezasloužím. A osobně si nemyslím, že sem lepší než Rowlingová, ale to je tvůj názor.Jinak děkuji samozřejmě i ostatním, kteří mi tu nechali komentář.
tohle je nejlepčí kapitola co sem kdy četla.Si lepší než Rowlingová.
Skvělý!! Kapitolka mě úplně nadchla, a to jak její délka tak děj. Sem docela zvědavá, jestli bude mít Harry neomezenou moc, nebo jestli bude mít alespoň nějaké ale.. A už se nemůžu dočkat, až pojede do Bradavic!! Juchů!! :-D Tak hodně štěstí a fantazie při dalším, doufám že brzkém, psaní!! :-)
Hej fakticky krasna kapitolka a uz se tesim na dalsi!! kdy tak pls bude? kuju predem a mocinky fandim do dalsi kapitolky:D
Krásná kapča.Omlouvám se že sem se tak dlouho neozvala ale byla sem nemocná a počítakč mám v opravě takže musím chodit do knihovny.

NO ale teď k povídce.Moc se mi líbila a těším se na dalšísmiley
Facies exorat amorem = Krása si vyprošuje lásku (lat.citát)
Skvela kapitola, tesim se na pokracovani, jsem zvedavej jestli Harry bude porad takovej king nebo ho trochu omezis.
Moc pěkná kapitolka. Víc to zatim hodnotit nebudu, protože to má zatim jen ty dvě kapitolky, ale to nic neznamená. Jinak musim taky říct, že mě na poprvé napadlo, že mezi Harrym a Iris něco bude, ale to se ještě uvidí, že:-)
LordikVoldik: Hm tak to ještě nevím, ale zatím to takhle naplánovaný nemam. Ale vzhledem k tomu, že v téhle povídce pokračuju, jak mě napadne, tak kdo ví?smiley

Saskya: Proč nenormální?

Jinak všem moc děkuju, tolik chvály si snad ani nezasloužím. smiley
krásné těším se na pokračko aaaaaaaaaaa tahle povídka je bomba fakt se ti povedla smiley
skvela kapitola smiley
20.07.2008 17:15:57
aknelinka
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one