Věřím, že fantazie je silnější než vědění, že mýty mají větší moc než historie, že sny jsou mocnější než skutečnost, že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt. (R. Fulghum)
Děj: Harry úspěšně dokončí čtvrtý ročník a opět si ,, užívá " prázdniny u svých příbuzných. Přijde mu však dopis, který není podepsaný avšak je v něm jistá nabídka, kterou nemůže odmítnout. Co se vše po přečtení toho dopisu stane? Může to být léčka, ale co když se v něm nepíše nic jiného než pravda. A proč právě Bojovník smrti?
Konec

Myslím, že spousta z vás to tušila. Pár lidí ví, že jsem u téhle povídky nezamýšlela víc jak sedm - osm kapitol. No, ale stalo se jinak. Doufám, že se vám povídka líbila a měli jste ji rádi. Bohužel, všechno musí jednou skončit a to i Bojovník smrti. Pokud by jste měli jakékoliv dotazy, připomínky atd. tak mi písněte do komentů. Je věnovaná úplně všem, co jí četli.
Výslech

Tak, a je tu další kapitolka k Bojovníkovi. Je celkově o ničem a také je docela krátká, za což se omlouvám. Je věnovaná Auše, za spřátelení. Omlouvám se za chyby, není opravená.
10. Kapitola - BS - obrázek

10. Kapitola - BS - obrázek

Sandra
9. Kapitola - BS - obrázek

9. Kapitola - BS - obrázek

Odhalení

Tak zlatíčka a jsou tu ty slíbený kapitolky k BS, který si vybral Vruon. Padla tam v komentářích taková výtka - za kterou jsem srdečně vděčná, protože, občas je vážně co vylepšit a tyhle komentáře mi pomáhaj - že je ta věštba, hrozně popisná. Uvedu to na pravou míru. Není to věštba, ale příběh pro děti, kterej kdysi dávno někdy vyčetl z hvězd. JE podrobná,ale podle mě to tak má bejt. Pokud něco dalšího, tak jsem jedno velký ucho. Jejda, to sem se zase rozkecala. Jsem zvědavá, kdo to četl až sem.

Tak a je tu nová kapitolka. Doufám že se bude líbit.
Vánoce

Tak, tady máte DNEŠNÍ poslední kapitolku. Snad se bude líbit. Za opravu všech tří děkuji Stesii.
Vyznání


Tak a je tu další kapitolka, tentokrát je sice o něco kratší, než jsem u téhle povídky zvyklá, ale co se dá dělat.
Trest, pozvání a domněnky

Tak a je tu další kapitolka k téhle povídce. Snad se bude líbit.
Podezření

Takže, je tady další kapitolka. Tentokrát je kratší, tak doufám, že vám to nějak nevadí. Další kapitolka by měla být k DChR.
Ginny, Moudrý klobouk a zvěromág

Tahle kapitolka je opět delší, tak to snad oceníte. Jinak ta píseň moudrého klobouku je hrozná já vim, ale nic lepšího sem po dni, kdy sem nakládali okurky nevymyslela. Jinak doufám, že se bude líbit. Komentáře potěší.
Výcvik, změna a setkání

Takže, tuhle kapitolku bych chtěla věnovat opět Stesii, mojí věrné betě. Tahle kapitolka je délkou můj rekord. Má přesně 10 stran ve wordu, tak si toho važte :) Ať se líbí.
Dopis a setkání

Ehm, takže jak jste si jistě všimli začínám s novou povídkou. Snad se vám bude líbit. Nevím kdy tu přibyde další kapitolka, protože se musím učit na středu.  Jedu na dějepisnou olympiádu tak doufám, že mi budete držet palečky. Je to sice jenom okresní kolo, ale štěstí se hodí ne? Jinak si napište  k čemu byste chtěli další kapitolku.
Jen pro kouzlo vzpomínek nám stačí žít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one